Nečekaný hit Nebezpečná laskavost vstoupí i do českých kin

Režisér Paul Feig si líže rány z katastrofického remakeu Krotitelů duchů, za které skončí ve filmařském pekle, stejně jako za pár dalších filmů, ale nečekaně vstoupil do jiného žánru a světe div se, uspěl.

simple_favour_main

Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean.

asf_d17_pi_04344_r2.JPG

Žánrově se Nebezpečná laskavost pohybuje v netradiční rovině neo-noirové komedie. Navíc má film obrovskou výhodu, a to že bude na co se dívat. Film má vynikající výtvarné řešení, ostatně tvůrci přiznávají inspiraci třeba již titulkové sekvence Saulem Bassem, tedy tvůrcem úvodních sekvencí pro Bondovky.

ASF_D27_PI_06518.ARW

Blake Lively (Město, Mělčiny, Věčně mladá, Café Society) je objektivně jedna z nejkrásnějších hereček současnosti a autoři kostýmů odvedli neskutečnou práci. Ostatně inspirace Marlene Dietrich je zřejmá, ačkoli američtí kritici hovoří o mladší ikoně, a to Diane KeatonAllenově Annie Hall. Pokud víte, jak Paul Feig vypadá, tak vězte, že je to příznivec klasické módy a každý den chodí v obleku, i když točí u jezera na rozbahněné cestě. V tom případě vytáhne i vycházkovou hůlku. Kritici ocenili výkony obou hlavních hereček, rafinovaný scénář, provedení i režii. Premiéra bude už 25. října tohoto roku.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist