Redford a Eastwood s bouchačkou v nových filmech

Dvě legendy amerického filmu Robert Redford a Clint Eastwood stále hrají a oba mají nové filmy, které si dnes představíme v trailerovém kombu.

paserak

Začneme starším matadorem, kterým je pochopitelně Clint Eastwood. Ten hraje v novém filmu Pašerák (The Mule), který rovněž režíroval. Film je inspirovaný skutečným příběhem Lee Sharpa, zřejmě nejstarším drogovým dealerem vůbec. Devadesátiletý Earl Stone (Clint Eastwood), zahradník a veterán z druhé světové, se na stará kolena stane pašerákem pro mexický kartel. Vedle Eastwooda se před kamerou objeví Bradley Cooper (Za borovicovým hájem), Taissa Farmiga (Sestra), Laurence Fishburne (Matrix, Ant Man a Wasp) nebo Dianne Wiest. Změna je ovšem na pozici kameramana, protože po drahné době za kamerou není Tom Stern, ale Yves Belanger (Divočina, Brooklyn).

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

stary_muz

A tím druhým filmem je nový snímek redakčního oblíbence Roberta Redforda. Ten si ve svých dvaaosmdesáti letech střihl opět roli bankovního lupiče. Film The Old Man and The Gun režiséra Davida Loweryho způsobil v Americe docela poprask ještě před svou premiérou, protože Redford ohlásil, že je to jeho poslední film. Po skvělém přijetí kritikou toho samozřejmě lituje, ale na druhou stranu je třeba dodat, že Redford už předal jak Sundance, tak své mediální aktivity na poli kinodistribuce a VOD. Příběh vypráví o Forrestu Tuckerovi, který se živil vykrádáním bank, mnohokrát seděl a mnohokrát také z lapáku utekl, ale pokaždé se vrátil k tomu, co měl nejradši – vykrádání bank. Vedle něj se ve filmu objeví oskarová herečka s českými kořeny Sissy Spacek nebo oskarový Casey Affleck.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist