Kostýmy z filmu Nebezpečná laskavost

O filmu Nebezpečná laskavost sice ještě psát budeme, ale ne úplně v dobrém. Co je na tomto nepovedeném snímku naprosto bez debat jsou ovšem perfektní kostýmy.

blake-lively-a-simple-favor-fashion

Kostýmní výtvarnice Renée Ehrlich Kalfus uznala pro americký magazín Vanity Fair, že ve skutečnosti by asi nikdo nic podobného nenosil a uznává, že některé scény jsou over the top, jako třeba svlékání části oděvu a zároveň míchání martini, ale přiznám se, že takové věci mě na tom filmu štvaly zdaleka nejméně. Naopak to mi přišlo ještě zábavné.

simple_favour_main

Kostýmy dávaly dohromady autorka s hlavní hvězdou filmu Blake Lively (Město, Mělčiny, Věčně mladá, Café Society), protože jak známo Paul Feig chodí na každý natáčecí den v třídílném na míru padnoucím obleku. Obě dámy pak napadl spásný nápad, pojďme udělat hlavní hrdince kostýmy, jaké nosí režisér ve skutečnosti a hned se inspirovaly průkopnicí tohoto chic stylu v Hollywoodu legendární Marlene Dietrich. Na plátno tak vytáhly obleky z archivu Ralpha Laurena.

blake-lively-navy-pinstripe

Uznejte sami, matka v domácnosti asi nevyzvedává v dešti synka na dvaceticentimetrových jehlových podpatcích v kostýmu s chic kloboukem.

blake-lively-a-simple-favor-tuxedo

A zřejmě ne každá matka chodí na dětské hřiště v černém smokingu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist