Štědrodenní editorial

Každoročně se na stránkách RealFilmu setkáváme se vzpomínkou na uplynulý rok a na výhled roku příštího. Tradice se mají dodržovat, a to nejen o Vánocích.

realfilm_cz_logo_cb_invert_300dpi

Letošní rok 2018 byl od počátku neuvěřitelně nabitý a hektický, ale i přes spoustu starostí, to byl rok naplněný mnoha zážitky ze společného setkávání se čtenáři RealFilmu a milovníky filmu skutečně všech věkových kategorií!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Slavili jsme nedožité devadesátiny scenáristy, dramaturga a spisovatele Oty Hofmana a pokud jste četli náš magazín, tak jste si z každé akce mohli přečíst report. Děkujeme České televizi a Českému rozhlasu, že se k našemu vzpomínání připojili a uvedli v programu i nepříliš frekventovaná Hofmanova díla.

 

Jednou z klíčových událostí byl samozřejmě třetí ročník filmového festivalu Říčanské filmaŘení, který měl letos nabitý program z filmových projekcí v letním kině, workshopů pro děti a nově také besedy, kde jsme přivítali hvězdné hosty Ivana Vyskočila, Marka Vašuta, Gustava Bubníka, Květu Tetúrovou a Otto Hofmanna.

Mnichov_vernisaz_1

Ve spolupráci s Českým centrem v Mnichově a konzulátem v Mnichově jsme v Mnichově připravili výstavu a besedu s legendárním producentem Pana Tau a Arabely Gertem K. Münterferingem, což byl skutečně krásný zážitek a myslím, že si jej návštěvníci opravdu užili.

 

Krásnou akcí pak bylo zakončení oslav velkou akcí na třešťském náměstí, kde vzlétl k oblakům i Pan Tau. To byla naprostá paráda. Podívejte na video.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

BOHEMIAN RHAPSODY

Nečekané překvapení bylo pro statisíce diváků uvedení do českých kin filmu Bohemian Rhapsody, který uspěl u diváků i navzdory žehrání, podotýkám dost nezaslouženého, filmových recenzentů, kteří se snad až příliš často nechávali unášet společenskými rubrikami a drby, než samotným filmem, jenž je prostě velmi povedený.

RFCinecitta

A ještě bych rád upozornil na reportáž z římských ateliérů Cinecittá, kterou si určitě přečtěte.

 

Milí čtenáři RealFilmu velmi rád bych Vám všem poděkoval za Vaši stálou přízeň, které si moc vážíme, jsme rádi za podporu, slovní a samozřejmě i finanční, zvláště našim partnerům společnosti TAU Seating s.r.o., ale i za konstruktivní kritiku, protože to poslední co bychom chtěli, je ustrnout.

 

Přeji Vám všem požehnané Vánoce s lidmi, filmy a seriály, které máte rádi a těšíme se na rok 2019, který bude slovy pána ze Sám doma Donalda Trumpa opět BIG a HUGE.

simple_favour_main

PS: Do konce roku se pak ještě těšte na nejlepší filmy roku podle RealFilmu a pohledy na největší omyl tohoto roku film Nebezpečná laskavost, a také na snímek Zrodila se hvězda.

Přidat komentář

TOPlist