V.I.P. Výhled

V řece času uteklo opět spoustu vody, takže je na místě vystřelit hned s několika recenzemi pro ty, které nebaví číst.

BOHEMIAN RHAPSODY

Bohemian Rhapsody

Děj: Strhující životní příběh Freddieho Mercuryho, legendárního zpěváka skupiny Queen, který vypráví příběh kapely za pomoci slavných hitů.

Verdikt: V podstatě téměř dokonalý biografický hudební film, kde skvěle fungují písně, děj a herecké výkony. Perfektně zahrané, sestříhané a zrežírované. Celosvětový úspěch je naprosto zasloužený.

Dlouhometrážní recenze

aquaman-5

Aquaman

Děj: Syn strážce majáku a královny Atlantidy se musí v dospělosti utkat se svým bratrem, aby zachránil svět a získal lásku dívky svého srdce.

Verdikt: Aquaman je zábavný blockbuster, který umně kombinuje akci, dobrodružství, humor a horror, nebývale sehraný casting, rád bych vyzdvihl Willema Dafoe, který je v branži tři dekády a stále dokáže překvapit, pěkně rostlou Amber Heard a samozřejmě Nicole Kidman. Za mě je ovšem perfektní sestup do Hlubiny a boj o trojzubec. A rozhodně cením, že tento film není genderová nebo rasová agitka.

Dlouhometrážní recenze

creed II-1

Creed II

Děj: Adonis Creed se stane mistrem světa v boxu a vzápětí dostane nabídku, utkat se se s Victorem Drago, synem Ivana, jenž před dvaceti lety zabil v ringu jeho otce, jeho přítelkyně ztrácí sluch a čeká razantní změnu v životě a Rocky se odmítá vendety zúčastnit.

Verdikt: Uplakaný filmík pro velký kluky, kde se každý vyžívá v tom být ještě víc na dně, než ten druhý. Boxeři ovšem podávají neskutečný výkon a člověk se jen diví, proč do toho Sylvester Stallone pořád jde.

Dlouhometrážní recenze (zítra)

vdovy5

Vdovy

Děj: Totálně zpackaná loupež končí smrtí všech jejích mužských aktérů. Jenže ten kdo si ji objednal chce své peníze zpět, takže si pro ně přijde za nic netušícími vdovami.

Verdikt: Dvouhodinová rafinovaná adrenalinová jízda plná dějových kotrmelců a oskarových výkonů vedená zkušeným režisérem a solidním scénářem. Jeden z filmů roku.

Dlouhometrážní recenze

Přidat komentář

TOPlist