A Discovery of Witches, Jack Ryan a True Detective

Dnes se podíváme na trojici zajímavých seriálů, které jsou někdy pod radarem a někdy zase hodně nad radarem filmových novinářů. Všechny jsou jiného žánru a jiné provenience, ale mají něco do sebe.

a discovery of witches

Začneme v Evropě natáčeným britským výpravným seriálem A Discovery of Witches, kde se v nádherných lokacích Londýna, Oxfordu nebo Benátek odehrává zfilmovaná knižní trilogie Čas čarodějnic. V hlavních rolích září krásná Australanka Teresa Palmer (Hacksaw Ridge, Zhasni a zemřeš, Bod zlomu) jako čarodějnice a ztepilý 1500 let starý upír Matthew Goode (Kód Enigmy, Match Point – Hra osudu). Romance, horror, akce a nádherná výprava. Od pohledu hodně drahá show má odvysílanou první řadu a práce na druhé je v plném proudu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

jack ryan

Největší společnost na světě Amazon se v oblasti zábavy vrhla na adaptaci oblíbených románů nedávno zesnulého Toma Clancyho, které pochopitelně v nejvyšší možné míře na světě distribuuje jaká společnost? Ano, modří už vědí, samozřejmě Amazon. Veteránského producenta Mace Neufelda, který stojí za úvodními hollywoodskými spektákly Hon na ponorku (Alec Baldwin), Vysoká hra patriotů, Jasné nebezpečí (Harrison Ford), Nejhorší obavy (Ben Affleck) a Jack Ryan: V utajení (Chris Pine) do týmu podpořil Michael Bay, režisér Morten Tyldum a titulní představitel John Krasinski (Tiché místo), který je jedním z producentů show a klobouk dolů před ním. Krasinski je jako Ryan naprosto perfektní a prvních osm dílů je vynikajících. Amazon už dotáčí druhou sérii, kde přibude další postava, jež ztvární v redakci velmi oblíbená Noomi Rapace.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

True Detective  Season 3 Mahershala Ali, Stephen Dorff Credit: Warrick Page/HBO

A dobrá zpráva pro všechny, kteří po druhé sérii True Detective nad projektem lámali hůl. Zdá se, že se HBO podařilo fenomenálně úspěšný projekt vytáhnout z hrobu a resuscitovat, v což už nikdo nedoufal. V hlavní úloze nového případu podle prvních ohlasů exceluje Maharshala Ali (Oskar za Moonlight, seriál House of Cards).

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist