Bude Michael Chaves novou hvězdou horrorového nebe?

Kamarádit se s Jamesem Wanem se hodně vyplatí. Švédský režisér Sandberg si po horroru Zhasni a zemřeš natočil dvojku Annabelle a nyní je v hájemství velkých rozpočtů, analogicky vytáhl horror Sestra Angličana Corina Hardyho a třetím do party bude Američan Michael Chaves.

the_curse_of_la_llorona_1

Michael Chaves je režisér, který převezme štafetu po Wanovi u rodinného stříbra Warner Bros, tedy hlavních filmech V zajetí démonů. Udělá tak po uvedení svého nového filmu The Curse of La Llorona, který James Wan produkoval.

 

A o čem tato kletba bude? Inu, to je tak. Když se ignorují zlověstná znamení, nikdy to nic dobrého nepřinese. Píše se rok 1973 a vdova Anna Garcia vychovává své děti. Pracuje na sociálce a jeden z jejích případů se začíná stále více podobat událostem, které sama pozoruje ve svém okolí. Rozhodne se proto vyhledat pomoc svého kněze.

thecurseoflallorona2

La Llorona nebo-li Plačící žena je žena duch z mexického folkloru, která přišla o své děti a nyní šíří neštěstí do svého okolí. Kdo se jí snaží nalézt, ten zjistí, že se mu snaží duch převzít své děti do své péče. Když Anna zjistí podstatu prokletí, musí o své děti zabojovat s knězem, který o celé věci značně pochybuje.

 

Film vznikl opět u Warnerů v produkční společnosti Jamese Wana Atomic Monsters a není z vesmíru The Conjuring, vydává se však ve stopách horroru Zhasni a zemřeš, který diváky hodně bavil. Trailer vypadá velmi slibně a zkušený Wan zatím ještě vedle nešlápl. Premiéra nás čeká v dubnu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Curse-La-Llarona-3

Přidat komentář

TOPlist