Keanu Reeves se vrací jako John Wick potřetí

Jednička Johna Wicka byla guilty pleasure a úspěch filmu zúčastněné příjemně překvapil. Dvojka nabídla i docela zajímavé rámování a především konec, který nažhavil miliony fanoušků na finále. A to se konečně blíží do kin.

john-wick-3-1

John Wick (připomeňte si jedničku a dvojku) má v patách celou armádu lovců odměn usilující o získání 14 milionů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Rozumím. Popsat děj jednou větou asi možná není znakem rafinovanosti, ale dovedu si představit blažené úsměvy mnohých z vás, kterým John Wick přirostl k srdci. Podtitul filmu je Parabellum a vychází z latinského ,,Si vis pacem para bellum“ – tedy ,,Chceš-li mír, připrav se na válku!“ Děj filmu tedy začíná půl hodinu po skončení dvojky.

john-wick-3-2

Natáčelo se v New Yorku, Rusku, Španělsku, Maroku a Kanadě a kromě několika přeživších postav z minulých dílů Johna Wicka rozšíří i oskarová herečka Halle Berry, která si musela dát stejně do těla jako Keanu Reeves (Dracula, Temný obraz, 47 roninů, Ďáblův advokát), jehož fyzické možnosti mě zřejmě nepřestanou nikdy udivovat. Halle Berry (Kingsman: Zlatý kruh, Ples příšer, Poslední skaut, X-Men: Budoucí minulost, Tísňová linka) byla navíc i cvičitelkou psů pro natáčení! Keanu Reeves má padesátku už chvíli za sebou, vlastní majetek v hodnotě 350 milionů dolarů a přesto jde pořád do plných. Režisér Stahelski pak divákům vzkazuje, že trojka nebude větší než dvojka ve smyslu výpravnosti, ale bude rozhodně ještě intenzivnější.

john-wick-3_3

V českých kinech nalákala jednička přes 37 tisíc diváků a dvojka dokonce 77 tisíc diváků. Pokud jezdíte Regiojetem, tak jste oba filmy jistě viděli již bezpočtukrát. Česká premiéra je naplánovaná na 16. května.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist