Once Upon a Time in Hollywood je 9. film Quentina Tarantina

Quentin Tarantino představil teaser trailer pro svůj devátý film, který bude událostí léta. Pojďme si ho představit.

Once-Upon-a-Time-in-Hollywood-1

Děj filmu se bude odehrávat v roce 1969 v Hollywoodu, tedy v dobách zlaté éry, minimálně podle Quentina Tarantina. Zatím víme to, že se bude jednat o rapsodii zahlcenou postavami hranou slavnými hráči. Ústředními charaktery jsou kaskadér (Leonardo Di Caprio) a blednoucí televizní hvězda (Brad Pitt). Svět filmu protnou maniaci a skuteční zabijáci tehdejší doby v čele s Charlesem Mansonem. Roli Sharon Tate, kterou zavraždili jeho přívrženci ztvární Margot Robbie (Já, Tonya, Suite Francaise, Sázka na nejistotu, Suicide Squad, Vlk z Wall Street). Ve filmu se dále objeví Al Pacino jako herecký agent, Kurt Russel a dokonce i Luke Perry, tedy Dylan ze seriálu Beverly Hills 902 10 ve své poslední filmové roli.

once_upon_a_time_in_hollywood_margot_robbie_sharon_tate-2

Původně měl film vznikat pod hlavičkou Harveyho Weinsteina, ale Tarantino po provalení jeho výstřelků od Weinsteina odešel a nabídl všem velkým studiím svůj film. Tedy tomu, které dá nejvyšší nabídku. Tu nakonec složilo na stůl studio Sony, jež bude mít objektivně jeden z největších hitů léta a jelikož pro Tarantina hrají všichni za procenta, tak je to ve finále vlastně nebude až tolik stát.

Once-Upon-a-Time-iin-Hollywood-3

Quentin Tarantino řekl, že mezi Pittem a Di Capriem je takový drajv jako u Paula Newmana a Roberta Redforda v dobách Butche Cassidyho a Sundance Kida a podle teaser traileru není důvod mu nevěřit. Tarantino také prozradil, že scénář psal pět let a skladbou scénáře je film nejvíce podobný jeho opus magnum Pulp Fiction.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist