Danny Boyle režíruje Yesterday

Film s muzikou Lady Gaga vydělal balík, film o Queenech vydělal doslova jmění a nyní změří síly filmy s muzikou Eltona Johna a hlavně Beatles!

Untitled Jack And Ellie Project

Jeden film s muzikou Beatles už tu byl, a to zdařilý muzikál Across the Universe a když jsem byl čerstvý teenager, tak se v kinech hrál film Backbeat o pátém méně známém členovi Beatles. Snímek Yesterday, pocházející z pera nejoblíbenějšího britského scenáristy Richarda Curtise, přichází s hodně svěžím pohledem na hudbu jedné z nejoblíbenějších hudebních skupin všech dob.

 

Takže o čem pohádka Yesterday bude? O živořícím muzikantovi s dobrým srdcem, který díky souhře okolností a náhody zjistí, že je jediný na této planetě, který si pamatuje písničky od Beatles. Začne tedy hrát jejich repertoár a stane se megahvězdou. Davy šílí, fanynky mu leží u nohou, jenže jak už to ve filmech Richarda Curtise bývá ,,All You Need is Love.“ Takže co, budou plná kina? Zavěštím si, takže předpovídám, že budou plná kina a Mirka Spáčilová filmu udělí 55%. Z toho 5% za hudbu. Muhehe.

Untitled Jack And Ellie Project

Film režíruje Danny Boyle, pro kterého není tento žánr úplně obvyklý, ale vypravěč je to bezesporu skvělý, i když často publikum jeho filmy zpočátku příliš nerozpozná. Kromě Lily James (Baby Driver, Mamma Mia: Here We Go Again, Nejtemnější hodina), jenž si střihne hlavní milostný zájem hlavního hrdiny, na kterou si v redakci samozřejmě trpíme, se ze známých tváří ve filmu objeví muzikant Ed Sheeran nebo populární moderátor James Corden.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Už se to blíží! Doražte do Českého Těšína na festival!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/knh2019_580x240-1.png

 

Přidat komentář

TOPlist