Mládenci, kterým bude patřit Hollywood

Nadpis samozřejmě trochu přehání, ale řekl jsem si, proč jednou nesklouznout do bahýnka ostatních webů s nadpisy typu fotka, která rozesmála celý internet nebo fotka, která rozplakala celý internet. Jediný rozdíl je, že těmto šikovným dvacátníkům ten Hollywood možná opravdu jednou patřit bude.

ready

Tye Sheridan je herec, se kterým se na plátnech kin setkáváme už celkem pravidelně a ruku při volbě scénářů a projektů má tedy opravdu dobrou. Začínal v dramatu Strom života Terrence Mallicka s Bradem Pittem, Bahno z Mississipi, kde byl důstojným parťákem Matthew McConaughyho nebo ve výborném dramatu Joe s Nicolasem Cagem. Divácky zatím nejvíce přesvědčil v pěkném dobrodružném sci-fi snímku Ready Player One Stevena Spielberga, kde mu to v pozici leading man rozhodně sedlo.

call-me-by-your-name-2

Malým zázrakem je stejně starý Timothée Chalamet, o kterém se zatím směle říká, že je to Leonardo Di Caprio naší generace. Poprvé jsme si ho všimli v Interstellaru, ale zatím největší úspěchy slavil ve filmech Lady Bird, Dej mi své jméno, z čehož má i oskarovou nominaci nebo Beautiful Boy.

zabiti_posvatneho_jelena_3

O čtyři roky starší Barry Keoghan bude díky své vizáži a výběru rolí zřejmě elitním záporákem, než rekem bez bázně a hany. Barry Keoghan exceloval v Dunkirku a svůj zatím životní výkon předvedl v černohumorném horroru Zabití posvátného jelena.

alpha4

Posledním favoritem na hvězdnou kariéru je Kodi Smit-McPhee, který už za pár týdnů vstoupí do kůže Nightcrawlera v nových X-Men, ale loni si zahrál velké sólo v dobrodružném filmu Alpha a ostruhy si získal za účinkování v temném apokalyptickém dramatu Cesta s Viggo Mortensenem.

Už se to blíží! Doražte do Českého Těšína na festival!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/knh2019_580x240-1.png

Přidat komentář

TOPlist