Taron Egerton bude Elton John

Občas se stane, že se někdo podílí na režii filmu, který vydělá osmset milionů dolarů a místo, aby z toho měl radost, nejradši by na tuto skutečnost zapomněl. Ten někdo se jmenuje Dexter Fletcher, řeč je o jeho angažmá na Bohemian Rhapsody a jeho nový počin se jmenuje Rocketman. Hudební fantazie o Eltonu Johnovi.

ROCKETMAN

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez chlastu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte.

ROCKETMAN
Od chvíle, kdy Elton čuchnul k údernějším rytmům, není jeho příběh klasickým životopisem, ale živelnou a bláznivou hudební show, v níž se jeho koncertní čísla prolínají s muzikálovými výstupy. Největší hity Eltona Johna, jako například Your song, I´m still standing nebo titulní Rocketman se tu objevují ve velmi originálních aranžích, jichž se ujal herecký představitel hlavního hrdiny Taron Egerton (hvězda filmů série Kingsman a předchozího Fletcherova filmu Orel Eddie), který báječně zpívá. Všechny slavné hity ve filmu zazní právě v jeho podání a přiznám se, že už mě to půl roku nevyvádí z úžasu, jak je tento mladík talentovaný.

ROCKETMAN
Dexter Fletcher chvíli natáčel Bohemian Rhapsody, když byl Bryan Singer odejit, ale pak byl odejit zase Fletcher, když film převzal střihač John Ottman, jenž za svou práci dostal Oskara. O tom, že se Fletchera celé angažmá docela dost dotklo svědčí jeho reakce nato, že Taron Egerton Bohemian Rhapsody vynechal. „Chytrý kluk,“ komentoval jeho rozhodnutí režisér Fletcher. Jak víte, my na RealFilmu máme Bohemian Rhapsody rádi a doufáme, že si oblíbíme i Rocketmana. Do kin jde již v květnu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Rocketman_plakat

Už se to blíží! Doražte do Českého Těšína na festival!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/knh2019_580x240-1.png

Přidat komentář

TOPlist