KRÁTCE ŘEČENO: Magic Diner s Alicií Vikander

Včera jsme se na Realfilmu věnovali dokumentu a dnes se podíváme na krátký film, abychom nezanedbávali i další možnosti filmového vyprávění. Snímečky The Magic Diner potěší jistě nejednoho diváka a divačku, protože mají v hlavní roli Alicii Vikander.

alicia_vikander_magic_diner

Filmeček inspirovaný epizodou seriálu Twilight Zone pojednává o skeptické mladé ženě, která má plnit příkazy jistého stroje, ale nebojte u krátkých filmů vás nebudeme obtěžovat pitváním děje, ostatně u čtyřminutového filmu to není zcela nutné.

magic_diner_2

Film režíroval švédský filmař Niclas Larsson a natočen byl pro magazín Vogue. Z toho vyplývá hned několik věcí. Za prvé Alicia Vikander (Krycí jméno U.N.C.L.E., Dánská dívka, Tomb Raider, Ex Machina, Dokonalý šéf, Světlo mezi oceány, Syn zmaru) nepřetrhává lana s evropským filmem, ostatně to potvrzuje i skutečnost, že si v Evropě založila produkční společnost, stále se věnuje modelingu a ve filmu uvidíte i šéfredaktorku a dnes jistě už i ikonu Annu Wintour. Magic Diner má dvě části, jedna je z roku 2015 a druhá z roku a 2017. Příjemné pokoukání.

Magic Diner (2015)

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Magic Diner Part II (2017)

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

magic_diner_poster

Dnes končí festival v Českém Těšíně!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/knh2019_580x240-1.png

 

Přidat komentář

TOPlist