EXKLUZIVNĚ: Zítra ráno se začíná točit nový Pan Tau

Produkční firma Caligari Film Produktion si zajistila práva na džentlmena s kouzelným kloboukem a zítra ráno se začíná točit! RealFilm.cz jako první médium na světě informuje o natáčení nových dílů série o legendárním pánovi s buřinkou.

Otto Šimánek jako Pan Tau, 1978 _ Otto Hofman Bildarchiv

Otto Šimánek jako Pan Tau, 1978 _ Otto Hofman Bildarchiv

Známé mnichovské společnosti specializované na rodinnou zábavu a animaci Caligari Film Produktion se před dvěma lety podařilo po čtyřletém vyjednávacím maratónu zajistit práva na nový televizní seriál a na filmy PAN TAU a zítra ráno se začíná točit!

 

Autoru Otu Hofmanovi a režisérovi Jindřichu Polákovi se podařilo vytvořením postavy Pana Tau spojit Mary Poppins a Charlieho Chaplina tím nejlepším způsobem. Svými magickými schopnostmi vytváří Pan Tau nové situace plné fantazie a oživuje dětské sny. Nejenom dětské, jeho schopnost zmenšovat se, když je to třeba, oslovuje i diváky starší.

„Jsem velmi šťastná a děkuji společenství dědiců za důvěru, že smíme PANa TAU znovu oživit,“ říká Gabriele M. Walther, zakladatelka a výkonná ředitelka německé společnosti Caligari Film, která sérii produkuje.

PAN TAU je jednou z velkých postav evropského rodinného filmu a seriálové tvorby. Jeho úspěch bez nadsázky neznal hranic. Je hrdinou, kterému navzdory berlínské zdi a železné oponě jedna celá generace vděčí za společné vzpomínky na dětství. Svým půvabem, svou poezií a svým humorem stál nad politickými systémy a má dodnes mnoho fanoušků po celé Evropě.

 

Otto Šimánek ztělesňoval PANa TAU ve třech sériích seriálu, v několika televizních speciálech a kinofilmech. V jubilejním roce 2020, kdy oslavíme 50 let od německé premiéry, uvidíme první epizody rodinného fantasy seriálu na televizní obrazovce. Celá série vzniká s pietou k Otu Hofmanovi, autorovi původní série.

Ota Hofman v Ostrove

obalka_Poutnik_realfilm

Knihu Poutník světem fantazie – biografii Oty Hofmana vydává Charon media a můžete si jí koupit v distribuci společnosti Kosmas.

Přidat komentář

TOPlist