Mistři kostýmů: Wonder Woman 1984

Před dvěma lety nás pobavila v kinech výpravná pohádka Wonder Woman s několika zábavnými motivy a sympatickou ústřední hrdinkou. Druhý díl přichází s velkým očekáváním a třeskutými barevnými kostýmy!

gadot-teaser-810x610

Do premiéry filmu nás tedy čeká ještě rok a trailer bude vypuštěn až koncem roku, ale už teď je jasné, že tvůrci nechtějí vstoupit dvakrát do stejné řeky a po zábavném mixu antických bájí a I. světové války nás bude čekat mix antických bájí a osmdesátek!

 

Zábavné na Wonder Woman je to, že ve Spojených státech si bájná hrdinka prošla díky televizním seriálům a pochopitelně i comicsovým sešitům různými fázemi. Tvůrci přeskočili šedesátky s jejími vysokými kozačkami a fialovo-černému outfitu nebo sedmdesátkový elastický overal.

wonder_woman_1984

Její osmdesátkový model, kterým režisérka Patty Jenkins zklidňuje comicsové fanoušky po hysterii, když studio Warner Bros posunulo premiéru z podzimu na léto 2020 a tudíž odvolalo setkání s izraelskou star Gal Gadot a dalšími hvězdami filmu, kde nebudou chybět Chris Pine a Robin Wright a přibude třeba supervtipná Kristen Wiig z proslulého Comic Conu v San Diegu.

 

Autorkou kostýmů je oskarová kostýmní výtvarnice Lindy Hemming, která pracovala už na prvním filmu a její kostýmy známe z filmů Temný rytíř, Casino Royale nebo Souboj titánů. Oskara získala za práci na dobovém dramatu Mikea Leigh Topsy Turvy.

Přidat komentář

TOPlist