Top Gun 2 je natočený!

Přiznám se, že jsem tomu už nevěřil. Dvojka Top Gunu se stala realitou a má trailer, který v mé generaci budí příjemné lechtání v zátylku.

Nejmocnější producenti I : Jerry Bruckheimer

Rok 1986 pasoval Toma Cruise mezi největší hvězdy 80. let. Do kin přišel propagační film americké armády Top Gun, který v produkční stáji Dona Simpsona a Jerryho Bruckheimera v domovském studiu Paramount, vykrystalizoval v klasický film, který bez problémů promítne odpoledne jakákoliv televizní stanice i dnes bez ztráty květinky. Reaganovská Amerika potřebovala nové tváře pro své hrdiny a loajální Cruise se jí bez problémů stal. Zařadil se tak po bok Clinta Eastwooda a Sylvestera Stallonea, kteří propůjčovali své drsné tváře ve jménu republikánské lobby veřejnosti. Americe opět vládne republikánská strana a vlnu nacionalismu je třeba přikrmovat. Top Gun 2 je tak výkladní skříní nejmodernější americké letecké techniky.

Dvojka má zatím utajený děj, ale o to vůbec nejde. V traileru vidíme Jennifer Connely, vrátí se ze záhrobí oblíbený Val Kilmer a přibudou další postavy. Na luxusní osmdesátkově laděný trailer se mrkněte pod článkem. Film režíruje Joseph Kosinski (Nevědomí, Tron, Only the Brave), jehož profil rozhodně připravíme, protože už je o čem psát.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

FILM O FILMU

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist