Zombieland Double Tap má trailer

Čekali jsme dlouhých deset let, než se znovu sešla dnes už kultovní parta ze Zombielandu – Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin, Emma Stone a Ruben Fleischer.

zombieland2

Za deset let od překvapivého hitu Zombieland s cameem Billa Murrayho a výše jmenované party se stalo mnohé. Většina štábu si potykala s Oskary, Abigail Breslin bodovala v televizi v různých žánrech a režisér Ruben Fleischer loni uspěl u diváků s Venomem od Marvelu. Není ale pravda, že by Zombieland zahálel, leč televizní verze skončila fiaskem. Filmová verze má ovšem hned několik es v rukávu.

 

Příběh tentokrát nesměřuje na putování do lunaparku, ale rovnou do Bílého domu a podle insiderů v Hollywoodu, se scenáristé tentokrát docela opřou do politické satiry. Vzhledem k příchylnosti tvůrců k drsnému humoru, tvrdé muziky, zbraní a nabušených velkých plechových amerických kár všeho druhu, ovšem neměli bychom čekat prvoplánovou antitrumpovskou legraci, to by se autoři mohli střelit rovnou do kolene, protože cílová skupina Zombielandu je pravý opak levičáckého Hollywoodu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist