Irishman bude minimálně přehlídkou solidního CGI

V roce 2004 filmaři poprvé oživili zemřelé herce a nyní se bezesporu legendární čtveřice Scorsese-De Niro-Pacino-Pesci pod scénářem Stevena Zailliana a více než stomilionovým rozpočtem od Netflixu vrhla do filmu, který vypadá díky omlazovacím efektům jako před třiceti lety.

irishman_1

Russell Bufalino (Joe Pesci) není týpek, se kterým byste si zašli na pivko a přitom nesvírali v kapse nabitou pětačtyřicítku. A totéž se dá říci i o Franku Sheeranovi (Robert De Niro), který objektivně není příbuzný sympaťáka Irčana Eda. A pak je tu i největší záhadná osoba a temné svědomí Ameriky Jimmy Hoffa (Al Pacino).

irishman_2

Jedná se již o devátou spolupráci mezi režisérem Scorsesem a Robertem De Nirem. Skutečný Sheeran před svou smrtí roku 2003 přiznal, že zabil slavného Jimmyho Hoffu, šéfa odborového svazu International Brotherhood of Teamsters, kterého před lety ztvárnil v již zapomenutém filmu Jack Nicholson. Ve filmu se dále objeví Harvey Keitel, Jesse Plemons, Anna Paquin nebo Bobby Cannavale. Scénář vzniká podle knihy Charlese Brandta a napsal jej Steven Zaillian. Film se měl představit v Cannes, ale nestihlo se to. Diváci jej tak v premiéře uvidí na festivalu v New Yorku.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist