Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

FAST & FURIOUS PRESENTS: HOBBS & SHAW

Fanoušci akčního filmu jistě vědí, že patronem Dwayna Johnsona je Arnold Schwarzenegger a Jasona Stathama Sylvester Stallone. A jako jejich pokračovatelé oba zdatní čtyřicátníci rozhodně nezklamali. Cedí hlášky mezi zuby, ukazují svá vypracovaná těla a hlavně oba mají nepopiratelný komediální talent, ačkoli každý trochu jinak.
Film je od úvodních scén pořádně nadupaný, akce střídá akci a po dobu téměř dvou a půl hodin se nudit v podstatě nebudete. Nečekejte žádnou hloubku, vývoj postav, naopak ten se přímo popírá na samém závěru, kdy se oba hlavní borci po smíření opět špičkují. Právě jejich společné scény jsou naprosto dokonalé.

FAST & FURIOUS PRESENTS: HOBBS & SHAW

Tvůrci si nachystali i výživné vedlejší role od hvězd, které nejsou v titulkách, a jež pojí kamarádství. Režisér tak do filmu nalákal Ryana Reynoldse, jež opět perlí a Dwayne Johnson zase zlanařil Kevina Harta. Uvidíme, jestli se jejich postavy dočkají rozpracování i v budoucnu, ačkoli upřímně, nevím, kam by to mělo dát směřovat, aby se z toho nestala nastavovaná kaše jako poslední díly Rychle a zběsile.

Film staví na úžasně natočených lokacích nočního Londýna, které jsou skutečně bezvadné, atraktivní Samoy a zatraceně digitálního ateliérového Černobylu, kde se trikaři tedy příliš nepředvedli.

hobs_a_shaw_6

Oproti Rychle a zběsile je akce v Hobsovi a Shawovi mnohem více fyzická, záměrně přehnaná a plná over the top věcí, které potěší zejména náctileté publikum, kterému je tento film ostatně určen především. Pokud chcete vypnout, tak toto léto zatím zdařilejší úniková oddychovka ještě nebyla.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Rychle a zbesile_Hobbs a Shaw_plakat

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist