Staronová hollywoodská krev

O víkendu měl premiéru první velký film dcery Sylvestra Stallonea, takže se podívejme na nové tváře, jež nám budou dost povědomé.

sistine_stallone

Dcera Sylvestera Stallona Sistine Stallone si střihla hlavní roli v pokračování žraločího akčního horroru, který ale nešel rovnou na VOD, nýbrž do kin. A úvodní víkend prokázal, že publikum bylo na atletickou dceru matadora docela zvědavé, protože rozpočet je už určitě zaplacený.

pulnocni_laska

Nedávno šel do kin také snímek Patricka Schwarzeneggera, který si ale i přes solidní muskulaturu nedal akční film, ale romantické drama. Ačkoli mladého Schwarzeneggera přehrála jeho herecká partnerka, neřekl bych, že je úplně prkenný.

scott Eastwood

O herecké topornosti se nedá hovořit ani o mladém panu Eastwoodovi Scottovi, který je tatínkovi sice podobný, ale talentu zatím ještě příliš neprokázal, ačkoli bych se neváhal jej označit pěkným chlapem. Z dosud jmenovaných to zatím dotáhl zdaleka nejdál, ostatně je také nejstarší. Už příští rok se vrátí v dalším Rychle a zběsile.

OVERLORD

Loni zabodoval také syn Kurta Russela, kterému v genech kolují DNA jak slavného béčkového krále, tak amerického zlatíčka Goldie Hawn. Wayne si střihl amerického vojáka v Čechách bohužel neuvedeného řízného akčního béčka Overlord, které třeba mě v Itálii hodně pobavilo.

 

A pokud si chcete připomenout starou hollywoodskou gardu, pochopitelně i s většinou výše jmenovaných, určitě si zakupte naší Slavnou světovou filmovou klasiku, jež toto léto zažívá příjemnou renesanci a má nové čtenáře.

reklama světová klasika
Koupit ZDE ↓

Tištěná verze
http://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/

 

Přidat komentář

TOPlist