Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Once-Upon-a-Time-iin-Hollywood-3

Brad Pitt jako kaskadér Cliff je hodně zajímavá figura a Pitt je v roli naprosto úžasný. Na svůj věk má také dost neuvěřitelnou figuru a podle BBC diváci na předpremiéře v Cannes tleskali při jeho scéně, kdy si sundá tričko, aby spravil anténu.

Leonardo Di Caprio je ovšem ta hlavní role tohoto filmu a Di Caprio naprosto přesně pochopil v jakém filmu hraje. Jestli mi přišel v Nespoutaném Djangovi herecky bezradný a bylo na něm vidět, že se i trochu stydí, tak tady je fenomenální a dosud je to jeho nejlepší herecká role, dokonce ještě lepší než ve Vlku z Wall Street.

Once-Upon-a-Time-in-Hollywood-1

Pokud jsem si při sledování vybavil nějaký film, tak to byl La La Land. Chazellova čistá pocta filmařině a hollywoodskému muzikálu je v podstatě jednička k dvojce Tenkrát v Hollywoodu. Pokud máte tento druh filmařiny rádi, tak budete nadšení. Vybavím si ještě nekompromisní vizi Jackie s Natalie Portman, která je rovněž naprostým mistrovským dílem v zachycení doby.

A nyní k hlavní kontroverzi filmu a tím je bezesporu zobrazení Mansonova gangu. Shodou okolností natočil David Fincher epizodu v sérii Netflixu Mindhunter o Charlesi Mansonovi a rozhodně si tuto epizodu pusťte před vstupem do kina nebo těsně po ní. Tam se toho dozvíte o Mansonovi mnohem víc, než v Tenkrát v Hollywoodu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

once_upon poster

reklama světová klasika
Koupit ZDE ↓

Tištěná verze
http://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/

Pages: 1 2 3

Přidat komentář

TOPlist