Zlatokopky budou zřejmě největší hit Jennifer Lopez

Jennifer Lopez je dáma, které její legendární pozadí pomohlo ke kariéře v hudebním a filmovém byznysu. V hudebním dosáhla ještě větších poct. Nyní k zadečku přidala prsa a bude z toho největší hit její kariéry.

Hustlers

Film Zlatokopky přezdívají americká média na Vlka z Wall Street v sukních. Sleduje příběh několika vykutálených striptérek, které se dohodnou, že budou tančit pro brokery a bankéře na Wall Street a kromě pár drobných z nich vytáhnou i pořádné prachy. Tento příběh vyšel jako článek v New York Magazine s podtitulem “The Hustlers at Scores”, napsala ho Jessica Pressler a Jennifer Lopez jí za něj společně s producenty bezesporu zaplatila. Striptérky nyní ovšem s vidinou velkého zisku žalují Lopez i produkci filmu, že si nekoupily práva od nich! To ovšem rozhodne soud.

zlatokopky_1

Zlatokopky uvede STX v Čechách Vertical Entertainment a podle Variety to vypadá, že je před námi megahit. Američtí kritici jsou nadšení a stejně se to dá očekávat i od diváků. Sestava je hodně hvězdná a Jennifer Lopez (Cela, Smím prosit?), která je mimořádně půvabná doplní velmi solidní sestava Constanze Wu, Julia Stiles, Lili Reinhart a další.

Mimochodem dementi na českých filmových webech , to se nedá skutečně jinak nazvat, stále píší, že film natočil režisér Lorene Safaria. Takže pro ty vzadu. Lorene je ženské jméno, vy matláci! Takže film natočila režisérka a jinak také herečka. Premiéra v USA i v Čechách je dnes a vypadá to, že tu máme velký hit!

 

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

zlatokopky_plakát

reklama světová klasika
Koupit ZDE ↓

Tištěná verze
http://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/

1 komentář

  1. Ondra Slanina napsal:

    Otevírací víkend byl neskutečných 33,3 milionů dolarů, což je v hraném filmu rekord této herecké a pěvecké stálice. Při 20 milionovém rozpočtu se tak může těšit na štědré bonusy, protože trajektorie tržeb se díky pozitivnímu hodnocení diváků zřejmě jen tak nezastaví.

Přidat komentář

TOPlist