Terminátor: Temný osud je herecké sólo Lindy Hamilton a Arnieho

Linda Hamilton jako Sarah Connor a Arnold Schwarzenegger jako Terminátor 101 Cyberdyne System se vracejí k legendární dvojce z roku 1991. Temný osud je dílem producenta Jamese Camerona a Tima Millera, režiséra nepovedeného Deadpoola.

P

Terminátor má za sebou několik nepovedených pokusů o navázání na první dva díly, které se právem řadí mezi nejlepší akční filmy všech dob. James Cameron nový film produkoval a podílel se na scénáři, naštěstí milí přátelé! Linda Hamilton se po letech znovu stala Sarah Connor, kterou souboje na život a na smrt s dvěma Terminátory proměnily v ultra drsňačku, zvyklou nikomu nevěřit, spoléhat se jen na sebe a každý večer se zpít pod obraz. Právě návrat postavy Sarah Connorové byl jedním z hlavních důvodů, proč na nabídku režírovat tenhle film kývnul tvůrce prvního Deadpoola Tim Miller. „Pro mě tahle sága nikdy nebyla příběhem o Johnu Connorovi, ale o jeho matce. A Linda byla v té roli nepřekonatelná. Nejlepší ze všech možných scénářů mohl být proto ten, ve kterém se Sarah i její představitelka vrátí. A přesně to se stalo,“ říká Tim Miller o příběhu, který je přímým pokračováním filmu Terminátor 2: Den zúčtování. Díky programu na omlazování herců dokonce doslova.

P

Linda Hamilton se k této roli nechtěla vracet. „Dala jsem si podmínku, že se vrátím jen tehdy, když budu mít co hrát a bude to něco nového… (…a dostanu balík, pozn. redakce)“ Ačkoli v prvních minutách dojde k tragédii, kdy je zlikvidován John Connor, ačkoli byl Den zúčtování zastaven v roce 1997, má Sarah Connor důvod dále bojovat proti strojům, jež se vymkly kontrole. Ujme se totiž ochrany dívky jménem Dani, kterou se z budoucnosti vydal zlikvidovat vylepšený model Terminátora. V epické bitvě proti zdánlivě neporazitelnému nepříteli budou Sarah pomáhat Grace (úžasná Mackenzie Davis), hybrid člověka a androida, a starý dobrý Terminátor 101 (Arnold Schwarzenegger).

terminator_4

My jsme na RealFilmu Terminátora viděli na novinářské projekci v pražském IMAXu a recenze se dočkáte příští středu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 


obalka_Poutnik_realfilm

Výpravná kniha o Otu Hofmanovi – autorovi dětských knih a scénářů k filmům a seriálům – Pan Tau, Návštěvníci, Třetí princ


KOUPIT ZDE – KOSMAS.CZ

Přidat komentář

TOPlist