Dvě nové krasavice francouzského filmu

Dnes jsme byli na tiskové konferenci k Festivalu francouzského filmu, ke které se tento týden ještě vrátíme a během představení nových filmů si nešlo nevšimnout dvou nových francouzských hereček, jež mají zjevně našlápnuto. A tady jsou.

Noemie-Merlant_1

Tou první je pařížská kráska Noémie Merlant, která za pár dní oslaví třicítku. S výškou modelky, kariérou nezávislé zpěvačky a aktuálně dvojicí filmů promítaných na letošním Cannes má před sebou slibně nakročenou kariéru. Na Festivalu francouzského filmu jí uvidíme ve dvojici hodně zajímavě vypadajících filmů. Tím prvním je film Portrét dívky v plamenech (Portrait de la jeune fille en feu) je film odehrávající se v roce 1770 a popisuje malování ženy proti její vůli. Trailer naznačuje, že se to poněkud zvrtne. Vizuál vypadá skutečně skvěle.

 

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Druhým filmem na Festivalu francouzského filmu bude snímek Curiosa, kde se Noémie Merlant zjevně opět spustí poněkud ze řetězu. Podle synopse vznosná a feministická myšlenka bude naštěstí v erotickém balení.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

noemi_merkant_2

A tady si přehrajte její videoklip.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Lou de Laâge_1

Druhá krasavice je osmadvacetiletá Lou de Laâge, kterou uvidíte ve filmu Bílá jako padlý sníh, který se bude hrát i v oficiální české distribuci. A děj je opravdu pěkný. Lou de Laâge hraje krásnou Claire, na kterou její matka (Isabelle Huppert) začne natolik žárlit, že se rozhodne jí zavraždit. Zachrání jí ale neznámý muž, který jí nabídne ubytování na své farmě. Do Claire se brzy zamiluje hned sedm vesničanů. A voilá, budou se dít věci!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

lou de laage_2

obalka_Poutnik_realfilm

Výpravná kniha o Otu Hofmanovi – autorovi dětských knih a scénářů k filmům a seriálům – Pan Tau, Návštěvníci, Třetí princ


KOUPIT ZDE – KOSMAS.CZ

nebo v obchodě Terryho ponožky a Muzeum Karla Zemana v Praze.

Přidat komentář

TOPlist