Nejlepší filmy roku 2019 podle RealFilm.cz

Naše vydání nejlepších filmů roku je samozřejmě ryze subjektivní, ale bereme v potaz i názor kritiků a internetových databází. A jak to letos dopadlo?

realfilm_cz_logo_cb_invert_300dpi

V roce 2019 bylo natočeno spoustu úžasných filmů, ale náš žebříček obsahuje i filmy s vročením z roku 2018. A proč? Kvůli oficiální české distribuční premiéře a jelikož Netflix letos uvedl své hlavní filmy na českém trhu v české verzi, letos nám zamíchal pořádně s kartami i Netflix. Kdo naopak z žebříčků definitivně vypadl je Marvel, ale nepřekvapivě bude v TOP 10 i jeden comicsový film. Jistě víte, který. Ale o tom později.

Začneme filmy, které v TOP 10 nejsou, ale rádi bychom je uznali za jejich mimořádnost.


adastra2

Ad Astra

Filozofická sci-fi netrhají žebříčky návštěvnosti, ale tento film bude zrát jako víno. Uvidíte. RECENZE.

to_kapitola_2

To: Kapitola 2

Dvojka TO, pokračuje samozřejmě v příběhu a prostě proč hodnotit už jednou zhodnocené dílo, zvláště, když dvojka obsahuje půl hodinu vystřižených scén z jedničky. Jako dvoudílný velkofilm je to ale extraliga. RECENZE.

 

Nabarvené ptáče

Tady je to nabíledni. Český film se umístil v TOP 10 krátkého seznamu na nominaci na Oskara, a to je velký úspěch. Navíc soutěžil v Benátkách. Více k filmu a trailer.

Rosa Salazar stars as Alita in Twentieth Century Fox’s ALITA: BATTLE ANGEL.

Alita: Bojový anděl

Dlouho hýčkaný projekt Jamese Camerona nakonec natočil Robert Rodriguez a je možná škoda, že ten film nepřišel do kina o dva až pět let dřív. I tak je ale dobrý. RECENZE.

Woody Harrelson (Finalized);Jesse Eisenberg (Finalized);Emma Stone (Finalized);Abigail Breslin (Finalized)

Zombieland: Rána jistoty

Zde platí stejná slova, co pro filmy To. Už jsme to jednou viděli a je to pořád stejně dobré. Žádný nepodarek, ale je to prostě rána jistoty. RECENZE.

A nyní k TOP 10!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Přidat komentář

TOPlist