Skywalkerská dávka upoutávek

Tento víkend nás čekají jen dvě premiéry, ale obávám se, že je docela jasné, že ta jedna bude vládnout všem, a to v celé galaxii, tedy vlastně jen planetě.

rise_1

K devátému dobrodružství z třetí série Star Wars se jako režisér po naléhání studia Disney upsal J.J.Abrams, který režíroval už epizodu VII. Devátý díl je obestřený tajemstvím a také produkčními problémy, protože z postu režiséra byl odejit Colin Trevorow, který režíroval veleúspěšný Jurský svět a producenti Disneyho nebyli spokojeni s jeho pojetím. Abrams pak na závěr natáčení také bouchl dveřmi, protože požádal studio, zda by neuvedlo do kin a na VOD Hvězdné války bez Lucasových vylepšení z devadesátých let. Studio odmítlo a Abrams se nechal slyšet, že ho to mrzí. Promluvil i Lucas, který vzkázal Abramsovi, ať neprudí. Tak jako tak poslední devátá epizoda přijde do kin ve čtvrtek. Přiznám se, že už nevím, o čem to je, ale kina budou jistě plná.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Druhou premiérou jsou Trollové a kouzelný les.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A pokud sledujete náš facebook, tak jste již zřejmě viděli trailery na nový Top Gun. Vy co facebook nemáte, nebo nás nesledujete, tak si ho přehrajte u nás.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist