Zombieland: Rána jistoty (2019)


Woody Harrelson (Finalized);Jesse Eisenberg (Finalized);Emma Stone (Finalized);Abigail Breslin (Finalized)

USA, Zombieland: Double Tap, režie: Ruben Fleischer, scénář: Rhett Reese, Paul Wernick, Dave Callaham, kamera: Chun-hoon Chung, hudba: David Sardy, střih: Chris Patterson, Dirck Westervelt, hrají: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin, Rosario Dawson, Luke Wilson, Bill Murray

97 minut, 2.39:1, barevný, ARRI Alexa

Film:

Před deseti lety přežili zombieapokalypsu v Zombielandu. Columbus (Jesse Eisenberg) už není adolescent, ale sociálně nablblý skoro třicátník, který má stále svůj život rád a dodržuje pravidla, která jemu i ostatním nejednou zachránili život. Dále je tu šílený zombiebijec Tallahasse (Woody Harrelson) v cadillacu, který je nepsanou hlavou rodiny. A pak jsou tu samozřejmě sestry Wichita (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin) podvodnice a holky protřelé životem. Uteklo deset let. Columbus požádá Wichitu o ruku a předá jí snubní prsten, který našel v zásuvce Bílého domu, který právě obývají.

zombieland_double_tap_4

Wichita odmítne a společně se sestrou se zdekují v americkém bouráku. Columbus nechápe, proč ho jeho láska opustila a ke svému velkému překvapení už po dvou týdnech narazí v obchoďáku na úplně vypatlanou blondýnu Madison (Zoey Deutsch), která se do něj okamžitě zamiluje. Jenže Little Rock se Wichitě ztratí. Uteče s prvním hipíkem, kterého potká a který není zombie. Vrátí se tedy do Bílého domu, aby své přátele požádala o pomoc s hledáním sestry. Jenže Columbus už si jaksi za ní našel náhradu. Tallahassee řekne, že Little Rock nebude chodit s žádným podělaným hipíkem a všichni se vydají na cestu do Zombielandu.

Zoey Deutch (Finalized);Jesse Eisenberg (Finalized);Emma Stone (Finalized);Woody Harrelson (Finalized)

Za deset let od překvapivého hitu Zombieland s cameem Billa Murrayho a výše jmenované party se stalo mnohé. Většina štábu si potykala s Oskary, Abigail Breslin bodovala v televizi v různých žánrech a režisér Ruben Fleischer loni uspěl u diváků s Venomem od Marvelu. Není ale pravda, že by Zombieland zahálel. Televizní verze skončila fiaskem a diváci milující první díl žadonili o pokračování. A je tu!

zombieland_double_tap_3

Zombieland: Rána jistoty je opět explozí drsného humoru, je v něm spoustu tvrdé muziky, zbraní a nabušených velkých plechových amerických kár všeho druhu. Cílová skupina Zombielandu je pravý opak levičáckého Hollywoodu, takže nečekejte žádnou vyměklou podívanou, ale bude se střílet a dojde samozřejmě i na početné vsuvky se zombie vraždami. Absolutní hvězda je samozřejmě Matteo z Pisy! Film je naprosto stejný jako jednička a upřímně, kdyby tomu tak nebylo, nebylo by to ono. Tohle je Rána jistoty pro všechny, kdo mají tento žánr rádi.

zombieland-double-tap-5

PS: A bude i Bill Murray? Ano, bude. Neodcházejte během titulků!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

zombieland_double_tap_poster

Přidat komentář

TOPlist