Upoutávky na nože a pod vodou

Tento víkend se vytáhnou nože a podle všeho se budeme královsky bavit, po třech letech uvidíme podmořský horror s Kristen Stewart, který je obětí hollywoodských účetních a nejděsivější propadák Cats, který bude jednou kultem, ať už je jakýkoli.

na_noze_1

Režisér a scenárista Rian Johnson natočil megahit Na nože, podle všeho zábavnou kriminální komedii s excelujícím Danielem Craigem a celou řadou vyšinutých jedinců. Během oslavy patriarchy rodu se stane vražda. A všichni příbuzní jsou totální magoři. Zde je třeba kvitovat, že se jedná o původní scénář! Preview zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Již v roce 2017 byl natočen následující film, který má v hlavní roli Kristen Stewart a který doplácí na problémy současného Hollywoodu, konkrétně se jedná o právní tahanice při převodu společnosti Fox na Disneyho. Horror Pod vodou, tak z nějakého záhadného důvodu uvádí již neexistující studio a všichni producenti zodpovědní za tento film už u společnosti nepracují! Je to docela unikát ve filmové branži, který může znamenat mnohé. Jisté je, že film stál osmdesát milionů dolarů, režiséra Williama Eubanka nikdo příliš nezná, i když má za sebou už pár zajímavých titulů, kritici horror ještě neviděli, uvidí ho až den před premiérou, což je pořád lepší varianta, než že by ho neviděli vůbec! Nechme se překvapit. Každopádně Kristen Stewart v krátkém účesu je rozhodně zajímavá a pěkná volba!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A pak je tu ten nešťastný muzikál Cats. Z Berlína od přátel mám informace, že ten film je ok a nenávistná kampaň proti Cats běží už od ohlášení natáčení. Film režíruje Tom Hooper, který má v Hollywoodu pověst protěžovaného mazánka Harveyho Weinsteina, z čehož se dá snadno odvodit nenávist vůči této produkci. Přiznám se, že mám rád muzikály, ale kočky rád nemám a tento muzikál mě vždy velmi štval právě kvůli naprosto nechutným kostýmům. Vzhledem k tomu, že filmaři dokonce herce upravovali v CGI, a zjevně se to nepovedlo, protože diváci psali, že kočky jsou hrůzné. Další úpravy probíhaly dokonce již v době, kdy byl film v kinech, ale po utracení dalších milionů dolarů studio nad Cats zlomilo hůl. Češi jsou ale kočkofilové a mají rádi bizarnosti, o čemž svědčí třeba aktuální žebříček návštěvnosti trapných českých komedií z horského prostředí.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A pak tu bude netypický autorský český film podle skutečného životního příběhu Můj příběh debutující režisérské dvojice Libor Adam a Dana Henrychová.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A pak je tu německá komedie 25 km/h o dvojici bratrů, kteří si po letech k sobě hledají cestu. Obsazení je solidní a pověst z Německa velice slušná!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiérou jsou Medvídci Boonie: Cesta do pravěku. Předpokládám, že se bude film hrát v češtině.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden a zůstaňte naladěni na RealFilm.cz! Děkujeme za rekordní vstup do Nového roku ve vaší přízni!

 

Přidat komentář

TOPlist