Ben Affleck se vrátil na plátna v roli těžkého pijáka

Ben Affleck je talentovaný herec, scenárista a režisér, který se občas objeví na stránkách bulváru v hodně nelichotivých souvislostech. Jeho pití se stalo věcí veřejnou a jeho kreace notorického alkoholika oslnila americkou kritiku.

the_way_back_1

Bývalý basketbalový hráč kdysi odmítl stipendium domovské Univerzity v Kansasu a nyní živoří jako těžký alkoholik. Příležitost mu poskytne nabídka trénování školního mužstva na své alma mater. Když jeho svěřený tým začne vyhrávat, rozhodne se čelit i svým démonům.

 

The Way Back je film, který jsme už několikrát viděli. Trenéra basketbalové mládeže si už střihl třeba skvělým způsobem Gene Hackman v dramatu Hráči z Indiany a právě tento film je nejčastěji zmiňován i v souvislosti s tímto sportovním dramatem. Jedná se o studiový snímek, takže očekávejte vysokou profesionalitu ve zpracování.

the_way_back_2

PR filmu samozřejmě velice pomohlo, že Ben Affleck (Město, Pod rouškou noci, Zmizelá) si přípravu na roli střihl skutečně velmi angažovaně, rozvedl se s manželkou Jennifer Garner (Draft Day), párkrát byl viděn na veřejnosti zpitý pod obraz a před objektivy bulvárních fotografů ho jeho bývalá žena odvážela do léčebny. Jeho výkon je hodnocený skutečně mimořádně.

 

Autorem filmu je Gavin O´Connor, který je podepsaný pod skvěle hodnoceným boxerským snímkem Válečník (2011) nebo zdařilou kriminálkou Hrdost a sláva (2008), ale také snímkem The Accountant právě s Benem Affleckem, který sice vydělal, ale neznám nikoho komu by se úplně líbil. Filmař je to ale rozhodně dobrý. V USA se hraje premiérově v kinech a českou premiéru zatím zastoupení Warnerů neoznámilo v rozpisu premiér.

 

the_way_back_poster

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Sarlatan_Ivan Trojan_Juraj Loj_01_youtube

Milí čtenáři, sledujte náš nový účet na youtubu a dejte odběr. Náš kanál se pravidelně utěšeně rozrůstá o nová videa!

Přidat komentář

TOPlist