MFF v Cannes, Westworld III je propadák a Čína se chystá otevřít kina

Z Cannes přišlo oficiální stanovisko, které publikujeme bez mediální zkratky a i když se diváci přesunuli k televizím a na VOD, třetí řada Westworldu je propadák.

cannes

MFF v Cannes vydal oficiální stanovisko: Festival se nebude konat v plánovaném termínu od 12. do 23. května. Zvažují se možnosti, jednoduše datum posunout, buď na konec června – začátek července. Festival změnu ohlásí po zklidnění v mezinárodním měřítku a po konzultaci s filmovými profesionály po celém světě. Organizátoři žádají všechny o solidaritu, zejména o respektování karanténních opatření.

outsiders

Třetí řada Westworldu se v premiérovém týdnu propadla v návštěvnosti o 47% oproti druhé řadě, uvedl Hollywood Reporter s odkazem na měření sledovanosti společnosti Nielsen. Westworld je tak se sledovaností srovnatelný s premiérovou show Outsiders (obrázek) podle Stephena Kinga, od které upřímně nikdo příliš nečekal, které naopak sledovanost stoupá. A o čem Outsiders je? Desetidílný seriál Outsider, inspirovaný stejnojmenným románem Stephena Kinga, sleduje policejního detektiva Ralpha Andersona (Ben Mendelsohn), který se pustí do vyšetřování vraždy jedenáctiletého Frankieho Petersona, jehož zohyzděné tělo bylo nalezeno v lesích Georgie. Tajemné okolnosti obklopující tento děsivý zločin přimějí Ralpha, stále truchlícího nad nedávnou smrtí vlastního syna, aby do případu zapojil netradiční soukromou vyšetřovatelku Holly Gibneyovou (Cynthia Erivová). Doufá, že její nadpřirozené schopnosti pomohou vysvětlit nevysvětlitelné.

wanda

Podle Hollywood Reporteru se Čína chystá otevřít kina. Už ve středu se otevřelo několik malých regionálních kin mimo ohniska nákazy. Postupně se budou otevírat další. Zřejmě logicky se předpokládá, že obnova nebude tak plynulá, že by se hned všichni vydali do kinosálů, takže se budou nejprve lákat diváci na znovuuvádění relativně nedávných hitů, které už kiny prošly. Promítat se budou největší domácí hity od roku 2015. Podle toho se bude stanovovat plán premiér nových.

Přidat komentář

TOPlist