Co nového v industry

Vláda uvolnila restriktivní opatření a podle nových nařízení se otevírají kina a co dalšího můžeme očekávat?

industry_main_bild

Podle agentury ČTK vládní harmonogram od dnešního dne umožňuje otevřít pro veřejnost kina, pokud v nich nebude najednou více než sto lidí, bude obsazena jen každá druhá řada a lidé budou sedět ob jedno sedadlo. Nesmí být otevřená občerstvení, bary a kavárny v těchto zařízeních. Nové filmy se ale zatím uvádět nebudou. Který z provozovatelů kin se rozhodne otevřít, sledujte na jeho webu. Opakuje se tak zmatek z minulého týdne, kdy se vydalo vládní nařízení o otevření knihoven a zůstalo jen u nařízení a neřízeného zmatku.

Dark Knight Rises

Pokud byste rádi dostali svou pravidelnou dávku Hollywoodu, tak ale nic zásadního neočekávejte. Tento týden se u Warner Bros bude rozhodovat, zda půjde v plánované premiéře do kin Nolanův opus Tenet. Jinak většina filmů přesunula premiéry na podzim nebo na příští rok. Jedinou premiérou tohoto týdne je film Dokud se tančí, jež líčí romanci dvou mladíků z gruzínského národopisného souboru. V kinech se tak budou hrát filmy, co se hrály před uzavřením. Podívejte do rubriky upoutávky, kde si můžete nabídku připomenout.

Vládní zpravodaj idnes.cz uvádí informaci o návratu zahraničních filmových štábů. Informace čerpá z Variety a webu filmové komise.  Informace jsou stejné jako 4. května.

Přidat komentář

TOPlist