Shia La Beouf hraje drsného gangstera

Zajímavý autorský filmař David Ayer natočil za 30 milionů dolarů gangsterku The Tax Collector, kde obsadil troublemakera Shia La Beoufa, se kterým už natáčel válečné drama Železné srdce. Herec v roli nezůstává nic dlužen své pověsti excentrického hráče.

tax collector

Film vypráví příběh dvou hlavních postav Davida (Bobby Soto) a Creepera (Shia LaBeouf), ostrých chlápků pracujících jako výběrčí, kteří vybírají podíly od gangů v Los Angeles pro mafiánského bosse Wizarda. Jejich život se ocitne v ohrožení, když se z Mexika vrací do Wizardova teritoria jeho starý nepřítel.

 

David Ayer je mistr temných kriminálek, napsal a režíroval vynikající akční Patrolu, je autorem scénáře klasiky Training Day a naposledy natočil pro Netflix hit Bright, který sice kritika naprosto sestřelila, ale diváci si film přehráli v obrovském počtu, takže Ayer v současnosti pracuje na dvojce.

Ayer už Shia La Beoufa (Borg McEnroe, American Honey, Země bez zákona, Wall Street: Peníze nikdy nespí) režíroval ve válečném dramatu Železné srdce, kde herec vyznávající Stanislavského metodu předváděl takové psí kusy, že všechny okolo sebe velice rozčiloval. Jak se ukázalo právě to bylo režisérovi velmi sympatické a po loňských úspěších herce v malinkých nezávislých projektech, zejména strhujícím výkonu v dramatu Honey Boy, kde hrál roli inspirovanou svým otcem, kterou kritici oslavovali vavříny a ódami na radost, mu nabídl roli i v této středně rozpočtové gangsterce. Shia La Beouf se pro film nechal rozsáhle tetovat na prsou. The Tax Collector bude uvedený v srpnu na VOD.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

DALŠÍ FILMY DAVIDA AYERA NA REALFILMU:

fury_2

Železné srdce

end of watch

Patrola

suicide_squad_3

Sebevražedný oddíl

Training Day

Přidat komentář

TOPlist