RealFilm.cz

O projektu RealFilm.cz

RealFilm.cz – Opravdový filmový prostor | Nezávislý filmový magazín

Projekt RealFilm.cz je Nezávislý autorský filmový portál a magazín tvořený aktivními filmovými tvůrci.

Hlavním posláním a filosofií portálu RealFilm.cz je psát výhradně o filmech kvalitních, zajímavých, ale také o filmech, na které by sami čtenáři při četbě standardních mainstreamových filmových a kulturních portálů asi jen těžko narazili. Dalším a nutno říci, že ke dni svého oficiálního spuštění na českém internetu dosud jedinečným rysem filmového portálu a magazínu RealFilm.cz je skutečnost, že o filmech tu nepíší standardní redaktoři, publicisté a recenzenti, nýbrž sami aktivní filmoví tvůrci!

Nečekejte tedy na RealFilmu typicky kritické, nenávistné a odsuzující recenze, nýbrž recenze a články o ryze kvalitních filmech, které za to stojí vidět. A protože každý film, o kterém zde budeme psát je vždy něčím zajímavý a především pak kvalitní, nečekejte na RealFilmu ani klasické hodnocení – ať už formou hvězdiček či procent. Hodnotit takto objektivně film dle našeho názoru prostě nelze. My chceme, aby si sami naši čtenáři udělali názor na film a popř. na základě obsahu a vyznění našeho článku či „recenze“ se pak sami rozhodli, zda mají chuť a náladu takový film vidět.

A protože zde budeme psát výhradně vždy o opravdových a kvalitních filmech, tak si buďte jisti, že v drtivé většině případů rozhodně shlédnutím námi doporučovaného filmu určitě chybu neuděláte…

Za redakci RealFilm.cz

Ondřej Slanina
Provozovatel magazínu RealFilm.cz

Od 2. ledna 2012 se Realfilm zpoplatňuje

TOPlist